صفحه اصلي
خدمات
تجهيزات آتش نشاني
خودروهاي آتش نشاني
خودروهاي وي‍ژه
تجهيزات خودروها
آيين نامه ها
گالري تصاوير
آموزش
افتخارات
درباره ما
تماس با ما

درباره ما

آتش خدمتكار خوبيست، اما ارباب بديستشركت آذر شكن پارس «با مسئوليت محدود» يك شركت غير دولتي و مستقل مي باشد كه تحت شماره 280738 در اداره ثبت شركتها به ثبت رسيده و با سابقه هجده ساله مديريت اين شركت در عرصه مقابله و مبارزه با معضل حريق و آتش سوزي فعاليت مي نمايد، اين شركت از پرسنل متخصص، كار كشته، با تجربه و كارشناسان ذبده ايمني و آتش نشاني بهره گرفته و ذخاير غني و قوي تجربه ميداني را در عرصه مبارزه باحريق به كار گرفته است. همچنين شركت آذر شكن پارس افتخار اين را دارد كه به عنوان يكي از شركتهاي خدمات آتش نشاني در ايران  باشد كه مفتخر به دريافت بيمه مسئوليت مدني نزد شركت سهامي بيمه ايران گرديده است.

لذا با توجه به تجارت فراوان در زمينه پيشگيري از حريق، مبارزه با حريق ، كارشناسي ،آموزش، طرح، نظارت و اجراي سيستمهاي اعلام و اطفاء حريق اتوماتيك و دستي،تعمير،تجهيز و بازسازي خودروهاي آتش نشاني،شارژ،سرويس و نگهداري كليه كپسولهاي اطفاء حريق و بالا بردن اطلاعات افراد و راندمان حفاظت از حريق در خدمت كليه اقشارملت ايران زمين و سازمانها، نهادها وارگانهاي دولتي و خصوصي محترم در سراسر كشور عزيزمان مي باشد. 

  • امروزه زمان آن رسيده است كه به موضوع حريق وآتش سوزي به طور جدي تر نظر افكنيم.
     
  • امروزه حريق و آتش سوزي به مثابه يكي از غم انگيزترين تراژديهاي ابعاد زيستي،رواني،جاني و اقتصادي زندگي بسياري از انسانها را تحت تاثير قرارداده است.
     
  • امروزه با پيشرفت علم و تكنولوژي پديده به غايت پيچيده اي چون حريق و آتش سوزي را تنها از يك منظر   نمي توان نگريست و با يك روش نمي توان آن را مهار كرد .

بشر همواره در جستجوي آرامش و ايمني بوده است او سعي داشته با تسلط بر طبيعت و عناصر آن شرايط بهتري جهت حيات خويش تمهيد نمايد، دستيابي به تكنولوژي دامنه توانايي او را افزايش داده و به مرزهاي نويني از رشد و توسعه رسانده است .
تكنولوژي اگر چه تسلط بر طبيعت را براي انسان ميسر كرده، اما چون با آزمندي و زياده خواهي او همراه گشته او و زيستگاه اورا در معرض خطر قرار داده است.

ليكن انسان بايد با شرايط به وجود آمده در هر حال و مكان ايمني را مد نظر قرار داده و رعايت نمايد تا به دور از هر گونه حادثه اي اوقات خود را پشت سر گذاشته و از جان و مال خود حفاظت نمايد.

 

تماس با ما | درباره ما | خدمات | آموزشصفحه اصلی
Copyright © 2006, IRANROOF. All rights reserved.